SİZİ ARAYALIM
EN

NEDEN

ARGUS

28 yıllık tecrübesiyle, ev, iş yeri ve kurumsal çözümleriyle beklentinizin üzerinde bir hizmet anlayışı ile Argus, son teknoloji yenilikleriyle, size eşsiz güvenlik sistemi çözümleri sunuyor.

KURUMSAL

HİZMETLER

28 yılda binlerce bireysel ve kurumsal müşteriyi evinde, işyerinde kurduğu elektronik güvenlik sistemleriyle başarıyla korumaya devam etmektedir.

ARGUS

PROJELER

Argus güvenlik, oteller, AVM'ler, deniz limanları, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve kamu kurumlarına kadar farklı projelerde Elektromekanik, Otomasyon ve Zayıf Akım konularında farklı ölçekte birçok projeyi başarı ile gerçekleştirerek önemli referanslar kazandı.

Pepsico Türkiye Geneli Fabrikalar ve Dağıtım Depoları

İp kamera çözümü, yangın alarm sistemi, plaka tanıma bariyer araç geçiş kontrol sistemi ve otomasyonlar kurulmuştur.

DUFY Giyim Mağazaları 81 il, 110 Mağaza

İp kamera ve ürün emniyet alarm sistemi

Kosgeb Türkiye Geneli 81 il, 95 Müdürlük Binası

İp kamera sistemi ve personel kartlı geçiş takip sistemi

Zeki Triko Fabrika ve Türkiye Geneli Mağazalar

Alarm ve kamera sistemi

Toki Türkiye Geneli Siteler

İp kamera sistemi ve bariyerli plaka geçiş kontrol sistemi ve görüntülü diafon sistemi

Argus Nasıl Çalışıyor?

Ev veya kurumunuzun güvenlik ihtiyacını tespitin ilk aşamasında mekânın keşfi risk analizinin yapılması için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden riskinizi ve maliyetinizi optimize ediyoruz.

Keşif

Güvenlik sistemleri ses, ısı, ışık, titreşim ya da hareket bilgilerini algılayan elektromekanik cihazlardan oluşmaktadır. İlk adımda iç ve dış tehditler analiz edilerek güvenlik açıkları tespit edilmektedir.

Planlama

Proje aşamasında sistemin kurulacağı mekânı bölgelere ayırarak yapılan inceleme sonucunda uygun güvenlik çözümüne karar verilmektedir. Güvenlik çözümünü projelendirme aşaması oldukça titizlik gerektiren bir aşamadır.

Uygulama

Aruxcont Consulting commitment means that we work smarter, harder, and better than you ever thought any consultant would. Smarter means that...

İşinizi sanşa bırakmayın,

sizide müşterilerimizin arasında sizi de görmek isteriz.

SİZİ ARAYALIM Güvenlik çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.